23. 10. 2015

Adventní den otevřených dveří 


Zveme vás na Adventní den otevřených dveří ve spolku Naděje pro kočky. V sobotu 12. prosince od 10 do 15 hodin může přijít kdokoliv, koho zajímá naše činnost a hlavně koťátka, kočky a kocourci, o které pečujeme. Můžete si je pohladit, hrát si s nimi a dozvědět se podrobnosti o jejich osudech.

Pokud chcete přinést kočkám nějaký vánoční dárek, určitě uvítají granule, kapsičky, konzervy nebo jiné dobroty. A nám zase udělají radost třeba čistící a desinfekční prostředky.

Přijít můžete i s dětmi, jen pejsky nechte raději doma.

Těšíme se na vás!


Naděje pro kočky


Tisíce koček v Plzni a okolí potřebují pomoc člověka. Potřebují naději na lepší život. Jsou opuštěné, toulavé, zanedbané nebo týrané. Náš spolek právě o takové kočky pečuje. Začínali jsme před čtrnácti lety jako parta nadšenců. Postupně se nám podařilo kromě péče o kočky bez domova vytvořit i plošný kastrační program, díky kterému v ulicích Plzně výrazně ubylo toulavých koček. 

Všichni naši členové pomáhají kočkám bez nároku na odměnu a ve svém volném čase. Bez pomoci řady podporovatelů by ale spolek nemohl existovat. Péče o zraněné nebo týrané kočky je totiž náročná nejen časově, ale i finančně. 

Na těchto stránkách se dozvíte podrobnosti o tom, co děláme, o kočkách, které potřebují nový domov, i o tom, jak můžete pomoci vy sami. 

V současné době nemůžeme přijímat kočky. Pokud najdete opuštěnou nebo zraněnou kočku, měli byste volat tísňovou linku  Městské policie Plzeň 156 nebo se domluvit s Útulkem pro zvířata v nouzi v Daimlerově ulici v Plzni na Borských polích, který se oficiálně stará o toulavé kočky v Plzni. V případě potíží volejte náš spolek, pokusíme se s vámi situaci vyřešit.