19. 3. 2016

Návštěvníci štědře obdarovali kočky


Obrovská hromada granulí, konzerv, kapsiček, paštik a dalších kočičích dobrot, spousta prostředků na úklid, pelíšky, kočičí domeček nebo škrabadlo. To jsou dárky, které 19. března přinesli návštěvníci Velikonočního dne otevřených dveří do spolku Naděje pro kočky. Kromě toho si také koupili bižuterii nebo přispěli do naší kasičky. V té jsme našli neuvěřitelných 2 783 korun! A z veterinární kliniky v Kleisslově ulici jsme ještě k tomu dostali pořádnou dávku drahých dietních granulí, vitamínů a dalších přípravků.  Děkujeme! Kocourek Čert chodil kontrolovat, jestli jsou mezi dárky i jeho oblíbené kapsičky. Do nového škrabadla se kočky hned nastěhovaly. 

Den otevřených dveří přivedl do spolku na sedm desítek dětí i dospělých. Hlavně dopoledne celý dům doslova praskal ve švech. Členové spolku návštěvníky provedli jednotlivými místnostmi a přiblížili jim osudy koček, o které pečujeme. Hlavně se ale mazlilo, hladilo a předlo. Kočky si pozornost návštěvníků opravdu užívaly. 

Mazlil se i Zabiják!!!


A ještě si ji užívat budou - v příštích týdnech je čekají skutečné hody, až jim postupně dáme všechny dobroty, které lidé přinesli. Některé kočky dokonce čeká i nový domov. Na návštěvu přišlo několik zájemců o kočky, a tak to vypadá, že brzy se k novým majitelům přestěhuje například kocourek Ruda.

V návštěvní knize jsme našli spoustu milých vzkazů a dokonce i obrázky.Děkujeme, že jste přišli!