Kočky, které už mají domov

Na této stránce najdete některé kočky, které už našly nový domov. Držíme palce jejich majitelům i kočičkám, aby jim spolu bylo dobře. 


Maruška


Krásná, veselá a hravá Maruška už také našla své milující majitele. Mourovatá kočička, která je velmi přítulná, ale dokáže vymýšlet i pěkně lumpárny, měla asi pět měsíců, když se k nám dostala.

Maruška

Piškot 


Piškot je asi dvouletý kocourek, kterého jsme odchytili u jedné plzeňské benzínky. Lidé, kteří nás na něj upozornili, byli přesvědčení, že se jedná o březí kočku. Pak se ale ukázalo, že je to kocourek s větším bříškem. Nejspíš ho někdo vyhodil z domova, protože byl promrzlý a hlavně zoufalý. Byl zablešený, měl nemocné oči, ale dali jsme ho  pomalu dohromady. Velmi přítulný kocourek  vděčný za každé pohlazení našel nový milující domov. On si ho opravdu zasloužil!

Piškot

Piškot

Piškot


Piškot

Adélka

Hodná a mazlivá Adélka našla nový domov! Adélce je asi pět roků, je očkovaná a kastrovaná, do našeho spolku se dostala z jiného útulku s tím, že by mohla údajně být FIP a FELV pozitivní. Diagnózu střelenou od boku na základě neprůkazných testů  se podařilo vyvrátit díky dárkyni, která pro Adélku věnovala peníze na kontrolní - a spolehlivý - test. Ten potvrdil, že kočička je naprosto zdravá, jak jsme si mysleli. Díky tomu se podařilo kočičku umístit do nového prostředí k milujícím majitelům, kterým se odvděčuje láskou a přítulností. 

Adélka

Aranka a TerezkaAranka a Terezku jsou sestry a obě mají zvláštní zbarvení, nejsou to typické zrzky, mají srst spíš hnědo-rezavou, Terezka o něco světlejší, Aranka výraznější a tmavší. Jsou jim dva až tři roky a do našeho spolku se dostaly z nevyhovujícího prostředí, kde se jim nežilo dobře. Obě kočky jsou kastrované, očkované a odčervené. Bez problémů se snášejí s dalšími kočkami. Aranka je přítulná, Terezka je trochu ostražitější, ale když zjistí, že by mohla dostat něco dobrého, je ochotná panáčkovat a chodit po dvou.

Obě kočičky mají nový domov. Nežijí sice spolu, ale oběma se vede dobře.


Aranka


TerezkaBarborka
Barborka se potulovala  v Přímé ulici v Plzni na Nové Hospodě a schovávala se pod auty. Byla hodně bojácná a nedůvěřivá. Noví majitele se do ní zamilovali na první pohled a měli s ní spoustu trpělivosti, když si zvykala na nové prostředí a trávila čas schovaná před zraky lidí. Nevzdali to a už po několika dnech jim Barborka začala důvěřovat, opustila úkryt a teď je z ní mazlíček!
Barborka


Chlupinka a Mazlinka

Chlupinka a Mazlinka jsou čtyřleté sestry. Zemřela jim původní majitelka a k nám do spolku je přivezl nový vlastník nemovitosti, kde kočky žily. Velmi mu záleží na jejich osudu, a tak kromě hromady kapsiček daroval oběma kočičkám čtyři tisíce korun na kastraci, očkování a další péči.

Obě kočičky odešly do nového domova společně, a tak budou dál žít spolu.


Chlupinka

Chlupinka

Chlupinka

Mazlinka

Mazlinka

Mazlinka

Mazlinka

MazlinkaHelenka

Půlroční kočička Helenka přišla do útulku úplně sama. Nejspíš jí někdo vyhodil na ulici. Je velmi čistotná, hravá a mazlivá a 23. dubna odešla do nového domova. Zatím si zvyká, ale podle posledních zpráv je spokojená ona i její noví majitelé. 


HelenkaTomášek 

Tomáš je roční nalezenec z Vinic. Krátce potom, co se dostal do našeho spolku, prodělal velmi ošklivou kalicivirózu. Měli jsme o něj opravdu velký strach. Naštěstí se vyléčil, i když mu zůstaly trvalé následky - přišel o špičku jazyku, a tak baští poněkud neobvyklým způsobem. Navíc máme podezření, že má slabé poškození mozku, protože se občas pohybuje trochu nekoordinovaně a divoce. Je to ale  umňoukaný mazel.

Brzy po kastraci odešel do nového domova a velmi rychle si tam zvykl. Noví majitelé jsou z něj nadšení a Tomášek z nich taky. 

Tomáš

Tomáš

Lenka


Lenka je poslední z party koťátek, která se k nám do spolku nedávno dostala. Lence je asi pět měsíců a je velmi hravá, ale také zvědavá, přítulná a moc ráda se mazlí. Prohlédl ji veterinář, je odčervená, kastraci zatím nepodstoupila vzhledem k nízkému věku.

LenkaOlda


Olda


Kocourka Oldu nejspíš někdo vyhodil z domova, našel se sice na ulici, ale je to velmi milé, přítulné a čistotné kotě, které umí používat kočičí toaletu. Je mu asi pět nebo šest měsíců a moc rád se nechá hladit. Nový domov našel velmi krátce potom, co se k nám do Naděje pro kočky dostal. A máme zprávy, že je to pořádně rozmazlované a milované kotě!Olda

Kozlík 


Nejspíš čistokrevný siamský kocour Kozlík se do spolku dostal v naprosto zuboženém stavu. Původní majitel ho zřejmě týral, Kozlík si kvůli tomu ponese následky celý život. Nejspíš často dostával silné rány do hlavy a neléčené hematomy pak způsobily deformaci uší. Kozlíkovi jsou asi čtyři roky a je kastrovaný. Je hravý a pro pohlazení by udělal cokoliv.


Kozlík dostal nový domov u velmi trpělivé a obětavé chovatelky, která už si od nás před časem vzala handicapovaného kocourka Kryštůfka. Kryštůfek se u ní má skvěle a moc dobře se mu daří. V domácnosti žije ještě jedna kočky. Podívejte se, jak se už první den po příchodu Kozlíka všechny kočky sžily.


Číča


Čičina se dostala do spolku, protože už se o ni původní majitel nemohl starat. Přišla ještě s kocourkem Micinem, který našel nový domov jako první. Číča má velmi zvláštní zálibu - miluje vodu a hlavně sprchování.Vaska


Čtyřletý kastrovaný očkovaný kocourek Vaska se dostal do spolku, protože jeho původní majitel vážně onemocněl a už se o něj nemohl dál starat. Vaska velmi těžce snášel život ve spolku, býval často až zoufale smutný. A občas taky pěkně naštvaný. Prvního vážného zájemce rezolutně odmítl vůbec vzít na vědomí. Teď už má ale nový domov a velmi trpělivou majitelku.Už z prvních fotografií z nového domova je jasné, že se Vaska dostal do dobrých rukou, je klidnější a už nesmutní.

Micin


Osmiletý Micin patří k nejkrásnějším kočkám, o které jsme kdy pečovali. Velmi kontaktní, přítulný a mazlivý kocourek je vděčný za každé pohlazení. Micin žije v Žihli a prý se má skvěle. Do spolku se dostal i se čtyřletou Čičinou, které zatím stále hledáme domov.

Micin


Lenka a Apolenka, která je Zbyňďa

Koťátka Lenka a Apolenka k nám přišla velmi mladá, byly jim asi tři měsíce. Jako první našla nový domov tříbarevná Lenka a hned po ní i Apolenka. Ta nám nachystala pořádné překvapení. Zpočátku jsme si mysleli, že jde o kočičku, ale vyklubal se z ní kocourek. Z Apolenky je Zbyňďa a užívá si život v nové rodině.


Lenka

Apolenka